Titulok: A už to víme všechno Vložil: Sakini Dátum: 09.09.2012

Velmi poučný článek - konečně plně chápu, proč se vyjadřuješ jak se vyjadřuješ, a kde se berou ty názory. Pokud k focení přistupuješ tak analyticky jako ke své práci, nemůže to ani vypadat jinak. V mnoha věcech máš naprostou pravdu, ale ta je silně izolovaná. Jistě, ten současný mor zrcadlovek, když vidím kdekoho tahat to na krku a mlátit s tím na automat, to se mi taky nelíbí. A CSC považuji za technologii s budoucností, prakticky logický vývoj dál od zrcadla, a vůbec bych se něčemu takovému nebránil (Fujiny nebo OM-D, to je prostě krása). Ale ty si pravdy komponuješ do svého vzoru, s kterým se stavíš do pozice pevné skály toho skutečného názoru. Je to takové to vytváření vlastních pravidel, na co jsou přece všechna ostatní. Beru, na to každý má právo, ale mě to určitě moc nedalo (mimo to že jsem se docela pobavil). Ty samozřejmě počítáš s tím, že budeš proti všem (aby ne, když jsi ochotný pevně stát za názorem který ti vyhovuje), takže je vlastně všechno jak má být.
To že máš stejný názor roky a nejsi nucený ho měnit, není důkaz že je správný, jen že je správný pro tebe a že jsi hodně neochvějný ve svém přesvědčení - to jak permanentně operuješ s nulovou šancí že bys mohl být vedle jak ta jedle, je opravdu krátkozraké. A to že velice lascivně naznačíš že možná nevíš úplně všechno, ale současně si to jistíš tvrzením že vlastně víš všechno co se dá, tomu taky nepřidá. Vím jistě že tvůj osobnostní typ, analyzovaný podle toho jak se vyjadřuješ, má nějaké konkrétní jméno v psychologické vědě, ale bylo by asi těžší si ho najít, a i já nemám rád plýtvání časem. Každopádně teď už vím jak brát tvoje komentáře a názory, a nemám s nimi už žádný problém. Mnoho zdaru při focení přeji...

Pridať nový príspevok